Produkt byl úspěšně přidán! Zobrazit košík.

100% originální produkty

Home / 100% originální produkty

100% originální produkty

Pozor na padělky!

Výrobky MyPods patří k předním značkám jednorázových vapingů na trhu, a tak není divu, že se je mnoho lidí snaží přivlastnit a prodávat falešné výrobky.

Kvalitní, velmi oblíbené a vyhledávané výrobky předních výrobců se bohužel často stávají obětí padělání. Bezohlední výrobci a prodejci se snaží zaplavit trh nekontrolovanými padělky.

Padělaná zařízení, někdy s netěsnícími nádržemi, vadnými bateriemi a nekontrolovaným obsahem e-liquidu, představují pro kupující a spotřebitele riziko, které nikomu nedoporučujeme.

Proto dbáme nejen na kvalitu, ale také na pravost, takže v naší nabídce najdete pouze 100% originální výrobky.

Řekněte ne levnému, falešnému a nebezpečnému, neriskujte své zdraví kvůli několika nezodpovědným obchodníkům!
Pravost našich výrobků si můžete snadno ověřit i vy!

Čárový kód

Jedním ze znaků, že máte v ruce falešné zařízení, může být čárový kód na krabici.

V případě našich výrobků je to poměrně jednoduché, mají na boku krabice vedle holografické nálepky jediný čárový kód EAN.

Ověření QR kódu

Vyhledejte nálepku s QR kódem, přejděte na ověřovací stránku výrobce a zadejte kód pod QR kódem nebo jej jednoduše naskenujte, aby se automaticky ověřil.

Pokud je na zadaném QR kódu zobrazen červený štítek "VAROVÁNÍ" nebo byl opakovaně ověřován, jedná se o padělek a nebezpečný výrobek. Jeho používání se v žádném případě nedoporučuje!

Tyto výrobky poškozují nejen výrobce, ale netestovaná a nekvalitní vape zařízení jsou také velmi nebezpečná pro zdraví spotřebitelů!
Pro náš tým je nejdůležitější prodávat pouze originální a prémiové produkty!

Problematiku padělaného zboží bereme velmi vážně a naším cílem je zajistit, aby si všichni spotřebitelé byli vědomi skutečností a nebezpečí a mohli se co nejlépe rozhodnout.

Ve společnosti MyPods Europe usilujeme o to, aby se EU stala nekuřáckou, a vy, naši zákazníci, jste pro nás středem všeho, co děláme.

 

 

 

 

Chceme, aby byl zážitek z vapování pro každého co nejbezpečnější a nejpříjemnější, a proto prodáváme pouze originální, prvotřídní výrobky zakoupené přímo od výrobců a autorizovaných distributorů.

Buďte zodpovědní a nakupujte pouze z důvěryhodných zdrojů. Chraňte se před nekvalitními a nebezpečnými výrobky od padělatelů! #onlyoriginals

Logo

Vítejte v Mypods Europe!

Pro zobrazení této stránky musíte být plnoletí.

Ne