Produkt byl úspěšně přidán! Zobrazit košík.
Home / Blog / Puff Wisely

Puff Wisely

1. Správné skladování 

Uchovávejte svoji jednorázovou e-cigaretu na chladném a suchém místě, daleko od přímého slunečního záření. Extrémní teploty a vystavení světlu mohou narušit kvalitu e-liquidu a životnost baterie.

2. Vypínání při nepoužívání

 Některé jednorázové e-cigarety mají funkci zapnutí/vypnutí aktivovanou vdechováním. Pokud vaše zařízení tuto funkci má, ujistěte se, že ji vypínáte, když ji nepoužíváte, aby nedocházelo k náhodné aktivaci a nežádoucí spotřebě.

3. Používání v mírných podmínkách 

Používání jednorázové e-cigarety v extrémně studených nebo teplých podmínkách může ovlivnit její výkon. Snažte se ji používat v mírných teplotách, abyste minimalizovali zatížení baterie a e-liquidu.

4. Účelné používání 

Většina jednorázových e-cigaret je aktivována vdechováním, což znamená, že jsou spuštěny právě vdechováním. Vyhněte se klepání nebo otřásání zařízením, což může způsobit únik nebo poškození.

5. Nepřemáhejte ústní část

 Odebrání ústní části může vystavit e-liquid vzduchu, což může vést k únikům a zhoršení kvality. Udržujte zařízení v původním stavu, aby byl zachován jeho výkon.

6. Časté chyby, kterým se vyvarovat

 Existuje několik běžných chyb, kterým se musíte vyhnout, chcete-li maximalizovat využití vaší jednorázové e-cigarety. Vaše jednorázové vaporizéry budou fungovat déle, pokud se vyvarujete těmto chybám:

Časté odebrání ústní části, což může způsobit úniky nebo poškození.

Otřásání jednorázovou e-cigaretou.

Ponechání jednorázové e-cigarety v příliš vysokých teplotách, což může vážně poškodit e-liquid nebo baterii.

Nedovolte, aby se s e-cigaretou dostala do kontaktu jakákoli tekutina, včetně vody.

7. Čištění kontaktů 

Čištění kontaktů na jednorázové e-cigarety může také prodloužit její životnost. Kontakty můžete čistit různými způsoby. Nejdůležitější je však odstranit veškeré zbytky, které by mohly narušit spojení mezi baterií a atomizérem. Stačí použít suchý hadřík nebo papírový ubrousek. Ujistěte se, že je jednorázová e-cigareta zcela suchá, aby nedošlo k proniknutí tekutiny.

 

Následováním výše uvedených tipů a triků můžete prodloužit životnost jednorázových e-cigaret. Nyní si užijte delší zážitek z vapování tím, že budete dodržovat vhodné strategie.

 

#MyPods #VapeItEasy #Zovoo #HQD #ElfBar

Porozhlédněte se a najděte si ten, který vám bude nejlépe vyhovovat! Vyberte si z řady vzrušujících příchutí a najděte produkt podle svého vkusu a stylu! Nabízíme pouze 100% originální a prémiové výrobky.

Od 700 PUFF do 8000 PUFF a více než 200 produktů, ze kterých si můžete vybrat!

Logo

Vítejte v Mypods Europe!

Pro zobrazení této stránky musíte být plnoletí.

Ne